رهاورد هاي دانش
در مورد موضوعات متنوع

1- غذا يخ مي زند يا خيلي سرد مي شود:

- اين به دليل ترموستات داخلي قسمتي از يخچال است كه وظيفه نمايندگي تعميرات اسنوا اصفهان تنظيم دما را به وسيله لامپ يا پروب دما بر عهده دارد، زيرا به درستي كار نمي كند هرگز دريچه ورودي هوا را نمي بندد.

2-كمپرسور: با وصل كردن دستگاه و قرار دادن دست روي آن و تشخيص روشن شدن كمپرسور بايد بررسي كنيد كه كمپرسور شروع به كار كند. اگر اينطور نيست، بايد با مولتي متر بررسي كنيد كه ولتاژ وجود دارد و اگر وجود دارد، خازن راه اندازي را در صورت بد بودن وضعيت آن بررسي كنيد، ساير ايرادات كمپرسور مي تواند باشد:
-ديفرانسيل به دليل ارت بودن كمپرسور پرش مي كند، براي بررسي آن كابل هاي برق را به كمپرسور شل مي كنيم، ديفرانسيل را بالا مي آوريم و يخچال را وصل مي كنيم، اگر پرش نكرد متوجه مي شويم كه مشكل شنت دارد.
-نشت مبرد در صورتي كه در اتصالات جوشي ايجاد شود با تخليه كامل مدار مبرد و لحيم كاري نشتي مذكور قابل ترميم است، در حالت عادي پوسته شارژ ندارد بنابراين مجبور به جوشكاري خواهيم بود.بعد شارژ مبرد نشان داده شده در زير را معرفي مي كنيم. پلاك نام دستگاه

3- فيلترهايي كه وظيفه جذب رطوبت از سيستم را بر عهده دارند، مي توانند اشباع شده و يخ بزنند و باعث سرد نشدن يخچال شوند، بايد آن را لمس كنيد و بررسي كنيد كه در دماي طبيعي يا گرم هستند اما هرگز سرد يا يخ زده نيستند.

4- لاستيك درب يخچال ممكن است نشتي داشته باشد و اين باعث مي شود كمپرسور بيشتر كار كند و بسته به نشتي هرگز به نقطه تنظيم نرسد.

5- اواپراتور يخ زده ممكن است به دليل كمبود گاز يا انسدادي در مدار باشد در صورت داشتن مقاومت هاي الكتريكي ممكن است از كار افتاده و يخ زدايي نشود.

6-دكمه روشن/خاموش، سايش اتصالات يا تماس بد، راه حل اين است كه اتصالات را با پيچ گوشتي خراش دهيد تا تماس بهتري داشته باشيد يا دكمه را تعويض كنيد.

7- يخ زدگي لوله تخليه به سمت مخزن تبريد كمپرسور.

8-يخچال خنك نمي شود، فن داخلي ممكن است كار نكند يا يخ زده باشد و هوا را به داخل يخچال نرساند.

9-از عقب آب نشت مي كند، ممكن است به دليل خرابي مخزن خنك كننده كمپرسور و نشتي آب باشد.


يخچال چگونه كار مي كند

 

 

بياييد در اين ويديو نحوه عملكرد يخچال را ببينيم. براي توضيح عملكرد يخچال بايد بدانيد كه از 4 قسمت مهم تشكيل شده است، كمپرسوري كه وظيفه جمع آوري گاز را بر عهده دارد و با فشرده سازي فشار و دماي آن را افزايش مي دهد تا تبديل به مايع شود، سپس مايع وارد كندانسور مي شود و در اينجا با استفاده از تبادل با هواي بيرون دما را از دست مي دهد، اكنون به سمت انبساط ادامه مي دهد كه در آن مسير عبور مايع باريك مي شود و دوباره باز مي شود، در نتيجه اين عمل مايع به گاز تبديل مي شود. دماي پايين در اين حالت به اواپراتور مي رسد و در آنجا براي خنك كردن محصول در يخچال استفاده مي شود و پس از اتمام تبادل سرد در حالت گازي به كمپرسور مي رسد و چرخه دوباره شروع مي شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ ] [ ۰۹:۳۰:۳۲ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]


چگونه بفهميم يخچال گاز ندارد؟
نگهداري از يخچال براي ارائه بهترين عملكرد و حفظ مواد غذايي ذخيره شده در داخل آن ضروري است. نمايندگي تعميرات يخچال اصفهان به همين دليل، مهم است كه بررسي كنيد كه در شرايط خوبي قرار دارد و دچار هر نوع خرابي مانند يكي از رايج‌ترين خرابي‌ها كه خروج گاز در هنگام نشتي است، نباشد.

علائم خاصي وجود دارد كه مشكلات مربوط به گاز يخچال را پيش‌بيني مي‌كند، اما تست‌هاي ساده‌اي نيز وجود دارد كه با آن‌ها مي‌توانيد در يك لحظه بررسي كنيد كه آيا هر نوع نشتي يا ايراد در يخچال وجود دارد. براي كشف اينكه چگونه بفهميد يخچال فاقد بنزين است، در HOWTO توصيه مي كنيم به خواندن اين مقاله ادامه دهيد.

همچنين ممكن است براي شما جالب باشد: چگونه يخچال را تميز كنيم

فهرست مطالب
چگونه بفهميم يخچال گاز ندارد؟
ماندگاري گاز در يخچال چقدر است؟
اگر گاز از يخچال نشت كند چه اتفاقي مي‌افتد؟
نحوه شارژ گاز يخچال
چگونه بفهميم يخچال گاز ندارد؟
آيا نگران اين هستيد كه چگونه متوجه نشت گاز در يخچال شويد؟ اگر كاملاً از موضوع بي اطلاع هستيد، در aHOWTO به شما كمك مي كنيم تا كمي در مورد اين موضوع بياموزيد. اينها آزمايشات يا اقدامات سريعي هستند كه بايد انجام دهيد تا ايده روشن تري در مورد كمبود گاز يخچال خود داشته باشيد يا خير:

ابتدا يخچال را به برق بزنيد و آن را روشن كنيد.
بررسي و بررسي كنيد كه كمپرسور يخچال كار مي كند و 10 دقيقه صبر كنيد.
پس از اتمام 10 دقيقه، مسير لوله را كه به سمت پشت يخچال هدايت مي شود، مشاهده كنيد.
اين پشت يخچال را لمس كنيد: اگر داغ است، به اين معني است كه يخچال گاز دارد. اگر سرد باشد يا خيلي گرم نباشد به دليل نشتي احتمالي به گاز بيشتري نياز خواهيد داشت. به اين ترتيب مي توان تشخيص داد كه يخچال چه زماني گاز ندارد.
براي تشخيص نشتي يخچال، بررسي كنيد كه آيا اواپراتور واقع در قسمت بالاي يخچال خنك شده است يا خير. در صورت عدم انجام اين كار، علامت بارز از دست دادن گاز به دليل نشتي خواهد بود.
چگونه بفهميم يخچال گاز ندارد - چگونه بفهميم يخچال گاز ندارد


ماندگاري گاز در يخچال چقدر است؟


تعيين دقيق مدت دوام گاز يخچال پيچيده است. چندين عامل وجود دارد كه آن را مشروط مي كند: يخچال نو يا دست دوم، وضعيت آن، استفاده و درمان آن، يا نگهداري انجام شده در طول سال ها. يكي ديگر از جنبه هايي كه مدت زمان گاز را در يخچال تعيين مي كند، برند دستگاه است.

با اين حال، فاصله تقريبي مدت زمان گاز مبرد در يك يخچال بين 14 تا 17 سال است. اين مرجع با در نظر گرفتن روشن بودن يخچال 24 ساعته در نظر گرفته شده است. همچنين درست است كه مي تواند بيشتر دوام بياورد، اما به طور كلي آنها شروع به سايش مي كنند كه منجر به چكيدن و متعاقب آن خراب شدن آب بندي ها مي شود و باعث نشت يا خرابي احتمالي مي شود.

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ ] [ ۰۸:۱۰:۲۵ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]

اگر غذاي داخل يخچال را به خاطر آورده ايد، مهم است تعمير يخچال در اصفهان 1402 كه آن را دور بريزيد و يخچال را تميز كنيد. ميكروب‌هاي موجود در غذاي بازيابي شده ممكن است به كشوها يا قفسه‌هاي يخچال سرايت كنند.

نحوه تميز كردن يخچال بعد از يادآوري غذا
وسايل مورد نياز براي تميز كردن يخچال:
كيسه هايي كه مي توانند مهر و موم شوند
آب گرم صابون
حوله تميز
اختياري: آب + سفيد كننده كلر
مرحله 1 - غذاي به ياد آمده را دور بريزيد
مرحله 1 - غذاي به ياد آمده را دور بريزيد
غذاي به دست آمده و تمام مواد غذايي ديگر را كه ذخيره شده يا با آن تماس پيدا كرده است دور بيندازيد.
آنها را در يك كيسه در بسته قرار دهيد و دور بيندازيد.
اگر غذاي فراخواني شده در يك ظرف قابل استفاده مجدد ذخيره شده است، قبل از استفاده مجدد، ظرف را با آب گرم و صابون بشوييد.
مرحله 2 - يخچال را خالي كنيد
مرحله 2 - يخچال را خالي كنيد
بقيه وسايل را از يخچال خارج كنيد و در حين تميز كردن روي ميز يا ميز قرار دهيد.
قفسه ها، كشوها و ساير قطعات قابل جابجايي را بيرون بياوريد.
غذا را بيش از دو ساعت در يخچال نگذاريد.
مرحله 3 - قطعات قابل جدا شدن را بشوييد
مرحله 3 - قطعات قابل جدا شدن را بشوييد
قفسه ها، كشوها و ساير قطعات قابل جابجايي را با آب گرم و صابون بشوييد.
آنها را با يك حوله تميز خشك كنيد.
قفسه ها يا كشوهاي سرد را زير آب داغ قرار ندهيد، زيرا ممكن است شيشه بشكند. قبلش بگذاريد به دماي اتاق برسند.
مرحله 4 - داخل يخچال را تميز و ضدعفوني كنيد
مرحله 4 - داخل يخچال را تميز و ضدعفوني كنيد
داخل يخچال خالي را با آب گرم و صابون پاك كنيد، سپس آب تميز را پاك كنيد تا صابون پاك شود.

با يك حوله تميز خشك كنيد.

فراموش نكنيد كه داخل درها و كشوهايي را كه نمي توان بيرون كشيد پاك كنيد.

* مرحله اختياري
1 قاشق غذاخوري سفيد كننده كلر مايع در 1 گالن آب
از محلول 1 قاشق غذاخوري سفيد كننده كلر مايع به 1 گالن آب براي ضد عفوني كردن يخچال استفاده كنيد. اين كار را بعد از تميز كردن آن با آب گرم و صابون انجام دهيد.

مرحله 5 - قفسه ها، كشوها و غذا را تعويض كنيد
مرحله 5 - قفسه ها، كشوها و غذا را تعويض كنيد
قفسه ها، كشوها و ساير قطعات قابل جابجايي را به همراه ساير وسايلي كه خارج كرده ايد، دوباره در يخچال قرار دهيد.
ظروف غذا و نوشيدني را با پارچه اي آغشته به آب داغ و صابون قبل از بازگرداندن آنها به يخچال تميز پاك كنيد.
و فراموش نكنيد!
دست هايتان را بشوييد
پس از پايان تميز كردن، دست هاي خود را با آب و صابون بشوييد.
براي تميز كردن پيشخوان هاي آشپزخانه كه در آن مواد غذايي، نوشيدني ها، قطعات يخچال و مواد تميز كننده قرار داده ايد، از پارچه اي با آب گرم و صابون استفاده كنيد.
حوله هايي كه براي خشك كردن يخچال استفاده كرده ايد را قبل از استفاده مجدد بشوييد.

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ ] [ ۰۹:۵۶:۳۱ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]

هوش مصنوعي و اتوماسيون به كسب و كارها كمك مي كند تا كارهاي دستي يا فيزيكي را كاهش دهند. قيمت اينورتر آيمستر در اين مقاله، براي ارزيابي هوش مصنوعي و اتوماسيون فناوري اطلاعات، اجزاي هر يك را به طور جداگانه بررسي خواهيم كرد، سپس چگونگي استفاده از آنها را با هم در عمليات فناوري اطلاعات بررسي خواهيم كرد.

هوش مصنوعي و اتوماسيون به اصطلاحاتي تبديل شده اند كه اغلب به جاي يكديگر استفاده مي شوند. خواه يك ساختار مكانيكي باشد كه يك خودرو را مونتاژ مي كند يا مشتري شما يك روز پس از تكميل سفارش يك ايميل پيگيري دريافت مي كند، نرم افزار يا ربات هاي فيزيكي مي توانند با سيستم هاي ديگري مرتبط شوند كه ما را قادر مي سازند كارآمدتر و موثرتر كار كنيم. با اين حال، تفاوت هاي بسيار زيادي بين سطح پيچيدگي اين دو سيستم وجود دارد. اتوماسيون اساساً توسط سخت افزار يا نرم افزار انجام مي شود كه مي تواند كارها را به طور خودكار و بدون دخالت انسان انجام دهد.

به گفته جان مك كارتي كه اين اصطلاح را ابداع كرد، هوش مصنوعي (AI) علم و مهندسي ساخت ماشين‌هاي هوشمند است. هوش مصنوعي در مورد تلاش براي تقليد از ماشين ها يا نرم افزارها و در نهايت پيشي گرفتن از رفتار و هوش انسان است. اتوماسيون ممكن است مبتني بر هوش مصنوعي باشد يا نباشد. اتوماسيون صنعتي را مي توان با قرار دادن چند سنسور و انجام يك عمل مربوطه بر روي خوانش سنسورها به دست آورد.

عمل اتوماسيون در واقع به آنچه امروز مي دانيم بين انقلاب هاي صنعتي اول و سوم تبديل شد. به عنوان مثال مي توان به سيستم هاي تست و كنترل خودكار، نيروي كار مكانيكي، تجهيزات عملياتي و البته توليد كامپيوتري اشاره كرد. تمام عبارات اتوماسيون كه در اطراف ما ظاهر مي شوند بر اساس برنامه نويسي و قوانين واضح هستند. اگر مي خواهيد همين كار را با هوش مصنوعي انجام دهيد، بايد اين سيستم ها را با داده هاي بزرگ آموزش دهيد و پرورش دهيد

هوش مصنوعي چيست؟


هوش مصنوعي (AI) ماشين‌هايي است كه فرآيندهاي هوش انساني را شبيه‌سازي مي‌كنند. از هوش مصنوعي در خانه هاي هوشمند و خودروهاي خود پاركينگ نيز استفاده مي شود. همانطور كه جهان و مردم به ارتباط با يكديگر با دستگاه هاي مختلف ادامه مي دهند، تأثير هوش مصنوعي بر زندگي ما همچنان افزايش خواهد يافت.

هوش مصنوعي به دو دسته تقسيم مي شود. اينها به عنوان ضعيف و قوي تعريف مي شوند. هوش مصنوعي ضعيف يا محدود با هدف خاصي طراحي و آموزش داده شده است. از سوي ديگر هوش مصنوعي قوي نشان دهنده توانايي ها و ظرفيت مغز انسان است.

AIOps چيست؟

 

هوش مصنوعي براي عمليات فناوري اطلاعات (معروف به AIOps) وظايف معمول فناوري‌هاي هوش مصنوعي مانند تجزيه و تحليل داده‌هاي بزرگ و يادگيري ماشين را خودكار مي‌كند و مشكلات فناوري اطلاعات را شناسايي و حل مي‌كند. ساير زمينه‌هايي كه AIOps در آن‌ها كاربرد دارند عبارتند از نظارت بر عملكرد، تجزيه و تحليل داده‌ها، اتوماسيون عمومي، عيب‌يابي و ثبت رويداد.

براي مديريت اين پروژه ها، تيم هاي فناوري اطلاعات مي توانند به ابزارهاي مختلف AIOps متوسل شوند. پنج قابليت مختلف براي انتخاب ابزار AIOps وجود دارد:

رعايت قوانين
يادگيري واقعي
پيوند دادن الگوها به مسائل شناخته شده
شهودي باشد
موتور رويداد هوش مصنوعي
برخي از سازمان‌ها زماني كه شروع به اضافه كردن هوش مصنوعي به فرآيندهاي خود مي‌كنند، ممكن است فقط به عملكرد محدود AIOps نياز داشته باشند.

اتوماسيون فناوري اطلاعات چيست؟
اتوماسيون فناوري اطلاعات به تكميل مكرر يك فرآيند يا كار بدون دخالت انسان اشاره دارد. در حالي كه هوش مصنوعي براي تكميل وظايف خود به الگوريتم ها متكي است. اتوماسيون فناوري اطلاعات از ابزارهاي نرم افزاري استفاده مي كند كه به محرك ها (دستي يا خودكار) براي عمل بستگي دارد. در حال حاضر سناريوهاي زيادي در محيط IT وجود دارد كه در آن اتوماسيون به جاي انسان، وظيفه اي را انجام مي دهد. به عنوان مثال، يك مدير مي تواند از نرم افزار جنكينز براي خودكارسازي خطوط لوله CI/CD استفاده كند.

سازمان‌هايي كه مي‌خواهند گردش كار فناوري اطلاعات خود را خودكار كنند، مي‌توانند از بين وظايف مختلفي انتخاب كنند. به طور كلي، مديران فناوري اطلاعات مي توانند مديريت رويداد، استقرار برنامه، امنيت و وظايف انطباق را خودكار كنند. براي انجام اين كار، سازمان ها به ابزارهاي اتوماسيون فناوري اطلاعات متكي هستند.

يك ابزار اتوماسيون بايد تغييرات را به طور قابل اعتماد و مكرر اجرا كند. اين الزام در بسياري از جنبه هاي گردش كار فناوري اطلاعات اعمال مي شود. به عنوان مثال، ابزارهاي مديريت پيكربندي مانند Ansible و Puppet فرآيندها را خودكار مي كنند. اين به تيم هاي فناوري اطلاعات كمك مي كند تا وضعيت مطلوب را حفظ كنند، كارايي كلي را افزايش دهند و مشكلات ناشي از خطاي انساني را كاهش يا حتي حذف كنند.

تيم‌هاي فناوري اطلاعات مي‌توانند از فناوري‌هاي زيرساختي مانند الگوهاي مديريت منابع Azure يا Terraform براي مديريت، نظارت و اتوماسيون منابع زيرساخت فناوري اطلاعات استفاده كنند.

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ ] [ ۰۲:۱۰:۵۵ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]

تاسيسات صنعتي: سازماني يكپارچه يا نيمه يكپارچه است نمايندگي اينورتر هايتك در اصفهان كه در آن عوامل توليد با هم تركيب شده و محصولات نيمه تمام يا تمام شده در مقياس انبوه فرآوري و توليد مي شود. بسته به ميزان ورودي و خروجي در چنين تأسيساتي، سطوح بالايي از مصرف انرژي، اثرات زيست محيطي، سر و صدا، سر و صدا، زباله هاي خطرناك، زباله ها و خروجي هاي جانبي مانند زباله هاي بازيافتي، مقادير بالاي نيروي كار و استفاده از فناوري وجود دارد. تأسيسات صنعتي داراي ساختاري هستند كه در بسياري از بخش‌هاي مختلف، چه در حوزه خدمات و چه در حوزه توليد، تأثيرات ورودي و خروجي ايجاد مي‌كنند. به طور كلي تأسيسات صنعتي كه در صنايع سازمان يافته يا نواحي صنعتي بزرگ، كمي دورتر از شهر ايجاد و راه اندازي شده اند، شاخص توسعه اقتصادي يك كشور هستند، اما از نظر اشتغال و ايجاد اشتغال نيز شريان حياتي كشور هستند.

اطلاعات مهم در مورد نظافت تاسيسات


با توجه به ساختار تاسيسات صنعتي، تعداد كاركنان، ماشين آلات و تجهيزات با تكنولوژي بالا، خروجي هاي خطرناك و آلاينده ناشي از توليد، با توجه به ساختار آنها، هم در طول فرآيندهاي معمول تميز كردن و هم در حين نظافت دقيق مورد نياز در زمان هاي خاص، بر خلاف همه ساير فرآيندهاي نظافت، اقدامات ايمني شغلي در سطح بالا و نيازمند پرسنل نظافتي مجرب است كه آموزش هاي ويژه اي در اين زمينه ديده باشند. شركت ما كه متخصص در نظافت تاسيسات صنعتي است، قبل از شروع كار در چنين پروژه هايي، يك پروژه دقيق آماده مي كند. با توجه به تجزيه و تحليل ريسك ويژه پروژه، قبل از شروع كار هر روز صبح، برنامه كاري آن روز با تعيين مواد و تجهيزات مورد استفاده در ايستگاه هاي پاكسازي شده و نكاتي كه بايد بر آن تاكيد شود، تعيين مي شود. از نظر ايمني شغلي پس از تهيه تجهيزات حفاظت فردي. تكنيك ها و روش هاي ويژه اي براي تميز كردن اين مناطق به كار گرفته مي شود.

در حين نظافت تاسيسات صنعتي، اقدامات ايمني شغلي لازم در محوطه كاربرد انجام مي شود، پرسنل كار از تجهيزات حفاظت فردي استفاده مي كنند، ماشين آلاتي مانند ليفتراك، كرير، كاميون، جرثقيل كه در محل كار مي كنند متوقف شده يا به صورت كنترل شده استفاده مي شود. وجود نور و تهويه كافي، ايمني كار و از نظر بهره برداري بايد زير نظر سرپرست/رئيس ناظر انجام شود. مهم است كه از استراحت هاي چاي و غذا استفاده كنيد تا پرسنل كار پريشان نشوند و بتوانند كارآمدتر كار كنند.

تصوير نظافت تاسيسات صنعتي 3

تحقيقات انجام شده تضمين مي كند كه افرادي كه در اين تأسيسات فعال هستند، زنده تميز مي شوند و خطر ابتلا به كار و بيماري هاي شغلي كارگران را كاهش مي دهد و بهره وري براي توليد را افزايش مي دهد. اگر چنين نيازي در مركز خود داريد، قبل از تصميم گيري در مورد اينكه چه كاري انجام دهيد، حتما با ما تماس بگيريد. ما با ساختار شركتي و رويكرد حرفه اي خود در بين شركت هاي نظافتي آنكارا، با آسودگي خاطر داشتن مجرب ترين تيم در نظافت تاسيسات صنعتي، شما را به ليست مرجع غني خود اضافه كرده ايم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ ] [ ۰۹:۴۰:۳۱ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]

 

به عنوان يك قاعده، مشكلات زماني شروع مي شود كه يخچال قديمي است. نمايندگي تعميرات امرسان اصفهان در حالت اول، يخ به سرعت يخ مي زند. همه مدل هاي قديمي را به ياد دارند كه دري پشت سرشان پنهان شده بود. فريزر بال پلاستيكي اغلب يخ تمام شكاف ها را مسدود مي كرد، بيرون مي خزيد. بياييد در مورد نحوه يخ زدايي سريع يخچال و نحوه جلوگيري از آن بحث كنيم. بيا شروع كنيم.

يخ زدايي فريزر
اين سوال كه چگونه يخچال را به سرعت يخ زدايي كنيم براي صاحبان لوازم قديمي شوروي مطرح مي شود. در موارد مدرن، چندين دقيقه براي هدف توصيف شده مورد نياز است.

بياييد با ساده ترين موردي كه در آن امكان باز كردن در وجود دارد شروع كنيم. داخل ديوار پوشيده از يخ است. بياييد با بحث در مورد الگوريتم كلي، با در نظر گرفتن مجموعه خاصي از اقدامات، شروع كنيم. در اكثر مدل هاي قديمي، بافل از فولاد نازك ساخته شده است. بر خلاف مدل هاي جديد فلز گرما را نسبتاً خوب هدايت مي كند. به دلايل واضح، ديواره هاي فريزر بايد گرم شوند. سپس فرآيند ذوب از محل اتصال به يخ آغاز مي شود و امكان قطع شدن اضافي وجود خواهد داشت.

 


براي يخ زدايي يخچال نبايد از پدهاي گرمايش الكتريكي استفاده كرد. همه افراد عايق الكتريكي كافي براي مقاومت در برابر چنين آزمايشي را نشان نمي دهند.

استفاده از منابع هواي گرم براي يخ زدايي يخچال

معمولا فريزر به يك طرح جداگانه تقسيم مي شود، استفاده از سشوار مجاز است. در استفاده دقت كنيد. مواردي وجود دارد كه بخاري فن قاب را ذوب مي كند. پنجره پلاستيكي ... داخل يخچال از مواد تعيين شده براي سهم شير ساخته شده است. جريان خيلي داغ نيست. مناسب براي كار با نازل متمركز كننده. آن را بين قسمت فريزر و ديواره هاي يخچال قرار دهيد. هواي گرم به زودي باعث ذوب شدن پايه يخچال مي شود. مالش را با كاردك ادامه دهيد.

مهم است كه پلاستيك در طول فرآيند ذوب نشود. دماي جريان به حداقل مي رسد. توجه داشته باشيد كه ذوب از 1 درجه بالاي صفر شروع مي شود. نسيم گرم به سرعت جلوه مورد نظر را ايجاد مي كند. نكته اصلي اين است كه ديواره هاي فريزر را گرم كنيد. در مورد يخ، هدايت حرارتي آن كم است، هيچ دليلي براي ترس از اينكه اين فرآيند طولاني خواهد شد وجود ندارد.

بياييد چند كلمه در مورد امنيت بگوييم. اجازه ندهيد آب وارد دستگاه برقي شود. تجهيزات را بدون مراقبت رها نكنيد. محفظه يخچال هاي مدرن V شامل شيارهاي مخصوص تخليه آب است، زماني كه كانال جداگانه اي براي تخليه آب وجود ندارد. سيستم قطره اي يا NoFrost. شما بايد يك حوله روي زمين قرار دهيد كه عرض در را مسدود كند، يك ورقه پخت را در بالا قرار دهيد. همانطور كه برنامه ريزي شده است، آب در طول يخ زدايي از يخچال جريان مي يابد.

اگر هوا گرم است، افراد با تجربه توصيه مي كنند جريان هواي اتاق را با فن به سمت يخچال هدايت كنيد. شما حتي نيازي به گرم كردن آن نداريد. يخ شروع به ذوب شدن مي كند و تا جايي كه امكان دارد جريان پيدا مي كند. آب اضافي بايد مشكل نظافت را حل كنيم... به دليل هدايت حرارتي خوب فولاد، يخ كم كم پشت ديوارها مي ماند. بايد به موقع آن را تميز كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ ] [ ۰۸:۵۴:۵۵ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]نظافت بخشي از زندگي روزمره ماست. خانم ها زمان بيشتري را به خصوص در آشپزخانه نمايندگي تعميرات سامسونگ اصفهان مي گذرانند. فردي را در نظر بگيريد كه از انجام كارهاي مشابه مانند آشپزي، ماشين ظرفشويي، فر، يخچال كه وقت گير و دائمي هستند خسته و خسته شده است. يكدفعه وقتي با مشكلاتشان برخورد مي‌كنند، افراد غيرقابل تفكيك مي‌شوند.

يخچال منجمد


در اين مقاله كوچك در مورد علل و راه حل هاي يكي از رايج ترين مشكلاتي كه ممكن است در آشپزخانه با آن مواجه شويد صحبت خواهيم كرد. ما مقاله خود را در 2 قسمت، علل يخ و راه حل هاي يخ ايجاد كرده ايم. اگر ندانيم چرا يخ مي زند، راه حل چيزي به ما نمي دهد، ما دائماً با همين مشكل درگير هستيم.

راه حل اين كه چرا برف يخچال كه در يخچال هاي نسل جديد زياد ديده نمي شود، آرزوي ترسناك خانم هاي كابينت هاي قديمي است چيست؟

چرا يخچال يخ مي زند؟

يخچال ها طوري طراحي شده اند كه هواي داخل خانه را از هواي بيرون جدا مي كنند. به اين ترتيب مي توانند غذايي را كه گذاشته ايد در يخچال بدون خراب شدن نگه دارند. باز كردن مكرر درب يا باز گذاشتن درب باعث افزايش يخ مي شود و باعث مي شود يخچال شما سخت تر كار كند. اين به شما به عنوان يك صورت حساب بالا منعكس خواهد شد.

گذاشتن غذاي داغ در يخچال. اين خطا همچنين باعث برف افتادن يخچال شما مي شود.

مشكلاتي مانند كهنه شدن، فرسودگي يا سوراخ شدن درزگير در يخچال شما از جمله دلايلي است كه باعث ايجاد يخ زدگي در يخچال شما مي شود.

رطوبت غذايي كه در يخچال خود گذاشته ايد (محصولات تازه شسته شده مستقيماً در يخچال قرار نمي گيرند) نيز از دلايل اصلي سرمازدگي است.

در كابينت هاي جديد، تنظيم سرما يا دما در پنل نمايشگر ديجيتال در يخچال هاي قديمي موجود نيست. در كابينت هاي قديمي، پس از فشار دادن گاز، تنظيمي ايجاد مي شود و اين تنظيم تا سال ها ادامه دارد. اغلب در كابينت هايي با درجه سرمايش بالا با مشكل يخ زدگي مواجه مي شويم.

پس از آشنايي با علل يخ زدگي، به سراغ راه حل هاي آنها مي رويم. برف مشكلي است كه خودمان مي توانيم بدون تماس با سرويس كالاهاي سفيد آن را حل كنيم. اگر به موارد بالا دقت كنيم يخچال شما يخ نمي زند مگر اينكه در يخچال شما خرابي ايجاد شود.

راه حل فراست فراست

تميز كردن آيسينگ در قسمت فريزر يخچال شما هميشه يك مشكل براي خانم ها بوده است. روش هاي نادرست نظافت باعث مشكلات بيشتر و هزينه هاي بيشتر در كمد شما مي شود. كمدهايي كه به درستي تميز نمي شوند هميشه به سرويس يخچال ختم مي شوند. اگر مشكل يخ در يخچال شما مزمن شده است، حتما بايد از يك سرويس يخچال كمك بگيريد.

مي توانيد با قرار دادن سركه در قسمت فريزر يخچال خود شروع كنيد. اندازه اين يك كاسه در قسمت هاي فريزر قديمي خواهد بود يا كافي است يك قاشق سركه را در يك بطري اسپري بريزيد و با آن آب سركه را روي يخ فشار دهيد. مي توانيد 10-15 دقيقه صبر كنيد و فرآيند تميز كردن را شروع كنيد. الكل موجود در سركه باعث آب شدن يخ مي شود. حتي اگر سركه را با درب كابينت بسته بگذاريد موثر خواهد بود. البته براي از بين بردن بوي سركه از داخل بايد تميزكاري خوبي انجام دهيد. در پايان تميز كردن، بايد فرآيند خشك كردن را انجام دهيد.

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ ] [ ۰۷:۳۷:۵۵ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]

13.06.2022
دستهبندي نشده
گردو يك ميوه هسته دار است. اين يك دانه بسيار سالم و خوشمزه است كه حاوي مواد معدني زيادي است. آجيل فروشي شاهين شهر در مورد كالري و محتواي غذايي گردو چه چيزهايي بايد بدانيد؟

كالري و ارزش غذايي گردو
گردو داراي كالري و مواد مغذي بسيار بالايي است. 100 گرم يعني ده دانه دكا حاوي 654 كالري است كه قابل توجه است. در عين حال حاوي مقدار زيادي مواد مغذي مفيد است، بنابراين قطعاً ارزش مصرف آن را در حد اعتدال دارد.

محتواي مواد مغذي و تركيب گردو (100 گرم):
پروتئين: 15.2 گرم
كربوهيدرات: 7 گرم
شكر: 2.6 گرم
فيبر: 6.7 گرم
چربي: 65.2 گرم
جدول تغذيه آجيل
محتواي چربي گردو
اسيدهاي چرب بيشتر وزن مغز گردو را تشكيل مي دهند. خبر خوب اين است كه اينها اسيدهاي چرب غيراشباع سالم هستند. گردو همچنين حاوي اسيدهاي چرب امگا 3 است.

مي بينيد كه به ندرت حاوي قند است. بر اين اساس شاخص گليسمي آن پايين است (20). الياف موجود در آن نيز سالم است. پس با خيال راحت روزي يك مشت گردو بخوريد، براي سلامتي شما مفيد است!

اثرات مفيد گردو

حاوي ويتامين هاي E، B1، B2 و B6 است
حاوي مواد معدني زيادي مانند منيزيم و پتاسيم است
به لطف محتواي اسيد چرب امگا 3، از بيماري هاي قلبي عروقي جلوگيري مي كند
از عملكرد صحيح مغز پشتيباني مي كند
مي تواند خطر ابتلا به سرطان سينه را كاهش دهد
نكته: آيا در مورد ساير خواص مفيد گردو كنجكاو هستيد؟ براي اطلاعات بيشتر مقاله ما را با عنوان "تاثير گردو: آنچه بايد در مورد آن بدانيد و نحوه مصرف آن" بخوانيد!

حقايق جالب در مورد گردو

درخت گردو يكي از طولاني ترين درختان است كه مي تواند تا 150 سال عمر كند
اين ضرب المثل مي گويد: "ما براي نوه هايمان درخت گردو مي كاريم"، زيرا 15 تا 20 سال است كه بتوانيم ميوه آن را برداشت كنيم.
از برگ هاي گردو مي توان يك چاي سالم درست كرد
احتمالاً بومي قلمرو ايران سابق است كه از آنجا گسترش يافته است
ميوه آجيل نمادي از باروري است


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ ] [ ۰۸:۲۵:۱۸ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]

كوفاكس

28 نوامبر 2018

توسط كوفاكس

اكنون بسياري از شركت ها بخشي از فرآيندهاي مالي خود را خودكار مي كنند. خريد اينورتر آيمستر با اين حال، اتوماسيون هنوز به طور كامل مورد بهره برداري قرار نگرفته است، زيرا گاهي اوقات ثابت شده است كه برخي از مراحل تا كنون بسيار گران يا به سادگي غيرممكن است كه خودكارسازي شوند. به لطف اتوماسيون فرآيند روباتيك (RPA)، شركت ها در نهايت مي توانند اين مراحل پيچيده را به سادگي و به سرعت خودكار كنند. به عنوان مثال، به لطف راه حل RPA Kofax Kapow، كه كاملاً در راه حل ReadSoft Process Director داراي گواهينامه SAP ادغام شده است، مي توانيد تعداد نامحدودي عامل نرم افزاري را بر اساس نياز خود و بدون مهارت هاي برنامه نويسي خاص ايجاد كنيد. اين عوامل بر اساس قوانين عمليات تكرار شونده را كنترل مي كنند. به ويژه، آنها قادر به مقايسه، تجزيه و تحليل و تأييد اطلاعات، يا جستجوي داده هاي خاص در وب سايت ها، پورتال ها، پايگاه هاي داده و غيره هستند. آنها همچنين مي توانند اطلاعات را در مكان ديگري كپي كنند.

آيا مي خواهيد سازماندهي فرآيندهاي مالي خود را با استفاده از فناوري RPA بهينه كنيد؟ تمام مزايايي كه اين راه حل مي تواند براي كسب و كار شما داشته باشد را كشف كنيد.

مزيت شماره 1: بهبود بهره وري

اتوماسيون فرآيندهاي مالي تأثير ويژه اي بر بهره وري دارد. عوامل نرم افزاري ساخته شده با Kofax Kapow 24x7x52 عملياتي هستند. بنابراين كارمندان شما ديگر نگران كارهاي تكراري و وقت گير نيستند. برعكس، آنها زمان بيشتري براي اختصاص دادن به فعاليت هاي پيچيده تر با ارزش افزوده دارند.

مثال: اتوماسيون درخواست هاي پورتال. شركت هاي بيشتري از طريق محصولات مبتني بر وب و سلف سرويس خود اطلاعات و اسناد را با مشتريان و تامين كنندگان خود به اشتراك مي گذارند. بنابراين، كارمندان بايد به طور منظم به پورتال هاي مختلف متصل شوند تا در دسترس بودن داده ها يا اسناد جديد مورد پردازش را بررسي كنند. امكان برنامه ريزي رابط هاي انتقال خودكار داده ها وجود دارد. اما تعداد روزافزون پورتال هاي مشتري و تامين كننده، شركت ها را به ويژه از نظر زمان و هزينه تحت تاثير قرار مي دهد (نگاه كنيد به نكته 3). با تشكر از Kofax Kapow، مي توانيد ربات هاي نرم افزاري را بدون دانش برنامه نويسي ايجاد كنيد. گام به گام، عوامل به دقت وظايفي را كه يك كارمند بايد انجام دهد، ارزيابي مي كنند. به عنوان مثال، در يك زمان خاص، نمايندگان فاكتورها، سفارشات، پيشنهادات، تاييديه پيشنهادات و قراردادها و غيره را در درگاه ها دريافت يا واريز مي كنند.

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ ] [ ۰۲:۲۸:۴۷ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی