رهاورد هاي دانش
در مورد موضوعات متنوع

ما تعداد زيادي روپيه روي تلفن‌هاي همراه پرداخت مي‌كنيم، اما با توجه به موارد گلس گوشي اضافي آنها، به‌ويژه كيس‌ها، ارزان‌ترين آنها را انتخاب مي‌كنيم. تعداد كمي از ما به اين فكر نمي‌كنيم كه يكي از آن‌ها را دريافت كنيم، زيرا قاب‌ها تلفن‌هاي ما را حجيم مي‌كنند. ما نمي‌توانيم منكر اين باشيم كه تلفن‌هاي بدون قاب بيشتر تمايل به شكستن، ضربه زدن، خراشيدگي و حتي شكستن صفحه‌نمايش دارند.

مجموعه اي از كيس هاي قابل حمل با چاپ و طرح هاي قابل توجه با هزينه كم در دسترس هستند. آنها از تلفن شما در برابر خط و خش محافظت مي كنند. گوشي‌هاي بزرگ حتي از تلفن‌هاي شما در برابر آثار، ضربه، افتادن و ساير آسيب‌هاي واقعي محافظت مي‌كنند. اگر اخيراً يك تلفن همراه خريداري كرده ايد، در اينجا دستيار محافظ صفحه نمايش گوشي كاملي در مورد ماهرترين روش براي خريد يك قاب همه كاره وجود دارد.

طرح
شما واقعاً بايد يك قاب محكم را مشاهده كنيد كه از ابزار شما محافظت مي كند، اما در عين حال به طرز شگفت انگيزي برنامه ريزي شده است.

كيف هاي پشتي

قاب هاي استاندارد يا نازك از پشت و كناره هاي تلفن محافظت مي كنند و صفحه نمايش را كاملا باز مي كنند. اين موارد ساده و قابل استفاده براي افراد هستند، همه چيز برابر است. شما اين قاب هاي همه كاره را در سايه هاي قوي ساده، چاپ شده، ساده و دوست داشتني رديابي خواهيد كرد.

موارد شديد و خشن
يكي ديگر از گزينه‌هاي قوي شامل قاب‌هاي محكم و سخت است كه سبك آن را بازنگري مي‌كند گلس موبايل و از تلفن همراه شما در برابر خراش، ضربه و افتادن محافظت مي‌كند. چند مورد حتي خاص هستند، ارائه بيمه در برابر آب و پسماند. كيس هاي فشرده از چند لايه پلاستيك ساخته شده است كه آنها را محكم و محكم مي كند. با فرض اينكه به دنبال كيفي هستيد كه بتواند به تلفن شما كمك كند تا طيف گسترده اي از آسيب هاي واقعي را تحمل كند، بايد به سراغ موارد شديد و خشن برويد.

فوليو يا فليپ كيس
فوليو (به‌علاوه قاب‌هاي تاشو ناميده مي‌شود) مانند يك كتاب باز مي‌شود و هر طرف و گوشه تلفن همراه شما را مي‌پوشاند. قاب‌هاي فوليو يا تاشو به تلفن وزن اضافه مي‌كنند تا اطمينان كامل از لبه به لبه را ارائه دهند. اين‌جا و آنجا، روكش‌ها جيب‌هايي را براي نگه‌داشتن مقداري پول يا كارت همراهي مي‌كنند، بنابراين به عنوان كيف پول عمل مي‌كنند.

كيس هاي نگهباني
اين موارد از نظر طرح سبك و كم اهميت هستند. آنها فقط كناره هاي تلفن را مي پوشانند و به پشت گلس گوشي و جلوي تلفن اجازه مي دهند بدون پوشش باقي بمانند. جعبه هاي محافظ از مواد ضربه گير ساخته شده اند كه از تلفن در برابر ضربه محافظت مي كنند. آنها برخلاف قاب‌هاي معمولي گزينه‌هاي عالي هستند، زيرا مي‌توانيد طرح و رنگ‌هاي تلفن همراه خود را به رخ بكشيد.

كيف هاي جيبي
جيب ها اساسي هستند و به محافظت از تلفن همراه در برابر خراش و لكه كمك مي كنند. آنها براي تلفن هاي همراه واضح نيستند و همچنين مي توانند براي ذخيره كارت شارژ يا پول مورد استفاده قرار گيرند. جيب ها به تلفن هاي همراه متصل نمي شوند، بنابراين شما واقعاً مي خواهيد هر بار كه مي خواهيد از تلفن خود استفاده كنيد، آن را حذف كنيد. جيب هاي همه كاره از بافت ظريف، الاستيك و پوست گوساله ساخته شده اند. با وجود اين كه جيب‌ها اطمينان كاملي را ارائه مي‌دهند، در واقع قمار تلفن‌هايي كه مخفيانه از آن‌ها خارج مي‌شود، باقي مي‌ماند. برخي از جيب‌ها دكمه‌اي را براي جلوگيري از اين اتفاق دارند.

جعبه هاي باتري
اين موارد براي شارژ تلفن در مواقع بحراني در نظر گرفته شده است. گلس گوشي آنها يك باتري در داخل دارند كه اين كار را انجام مي دهد. به هر حال، قاب هاي باتري معمولاً دست و پا گير و سنگين هستند. به غير از طرح، اطمينان حاصل كنيد كه به محدوديت قدرت اين موارد نيز نگاهي بيندازيد.

پوسته هاي تلفن

به احتمال زياد اكثر اين موارد همه كاره شما را نااميد مي كنند، پوسته هاي تلفن روشي براي رفتن هستند. اين پوسته‌ها به شما امكان مي‌دهند تلفن‌ها و امنيت پيشنهادي خود را از خراش‌ها و خراش‌ها سفارشي كنيد. تا آنجا كه سبك پيش مي رود، تعداد زيادي از آنها براي مرور وجود دارد - شخصيت هاي فيلم، مبدل، مات، سايه هاي قوي، سطوح و موارد ديگر.

مواد
سيليكون و لاستيك

كيس هاي قابل حمل ساخته شده از سيليكون و مواد الاستيك، بنابراين ظريف، سازگار و معقول هستند. اين كيس ها از ريزش هاي كوچك امنيت مي دهند. آنهايي كه كيس‌هاي تمام شده دارند، نگه‌داري عالي دارند و تلفن‌ها را از ذهن ما دور مي‌كنند.

پوست گاو

بخش بزرگي از فوليو و فليپ كيس از پوست گاو ساخته شده است. گلس گوشي قاب‌هاي پوست گوساله به خوبي نسبت به پلاستيك پير مي‌شوند و مهمتر از همه، مواد درگير كردن آن براي مدت قابل توجهي بهبود مي‌يابند. اين موارد نيز به همين ترتيب ماندگاري مناسبي را ارائه مي دهند.

پلي كربنات و TPU

كيس‌هاي قابل حمل پلي كربنات سخت هستند و اطمينان باورنكردني را از خراش ارائه مي‌دهند، در حالي كه قاب‌هاي TPU ملايم‌تر و نرم‌تر هستند. تركيبي از اين دو ماده نسبت به كيس هاي پلاستيكي معمولي اطمينان ارجح را ارائه مي دهد. اين مواد عموماً براي برنامه‌ريزي كيس‌هاي چاپي مورد استفاده قرار مي‌گيرند، كه در آن قسمت‌هاي پشتي از TPU سخت ساخته شده‌اند، در حالي كه كناره‌ها از پلي كربنات صاف هستند.

آلومينيوم

از قاب هاي فلزي به ندرت براي تلفن هاي همراه استفاده مي شود. شما در واقع بخشي از محافظ هاي آلومينيومي را كشف مي كنيد كه مقاومت و استحكام فوق العاده اي در برابر خراش ارائه مي دهند.

عناصر مختلف
كيس هاي قابل حمل صرفاً براي اصلاح و محافظت از تلفن ها به كار نمي روند. چند نكته گلس گوشي برجسته اضافه شده است كه تجربه شما را سفارشي مي كند و به شما امكان مي دهد كارهاي جديدي با تلفن خود انجام دهيد.

ضخامت
اكثر كيس هاي استاندارد نازك و سبك وزن هستند، هر چند شديد هستند و حدوداً برعكس هستند 

ses عظيم هستند. قاب هاي استاندارد نازك هستند و براي محافظت از تلفن شما در برابر خط و خش و خراش هاي جزئي عالي هستند. قاب هاي فشرده و تاشو تا حدودي ضخيم هستند، اما هر گوشه، طرفين، پشت و علاوه بر آن صفحه نمايش تلفن همراه را در بر مي گيرند. به اين ترتيب، اين موارد در حفظ تلفن از هر نوع آسيب واقعي فوق العاده است.

الگوها
اين احتمالاً قابل توجه به نظر نمي رسد، با اين حال موارد با الگوهاي ظريف به اندازه طرح آنها مهم هستند. با فرض اينكه با احتياط توجه كنيد، چند كيس داراي دكمه هايي هستند كه در آن ها قرار داده شده است، بنابراين حسي مشابه جنس تلفن داريد، در حالي كه موارد ارزان تر از مواد الاستيك يا پلاستيكي روي دكمه ها استفاده مي كنند.

جيب هاي ظرفيت
اكثر قاب‌هاي تاشو داراي جيب‌هايي هستند كه به شما امكان مي‌دهد كارت، پول يا بليط را نگه داريد. گلس گوشي همچنين در صورتي كه تمايلي به خريد قاب‌هاي تاشو نداريد، دسته‌هايي از كيف‌هاي استاندارد را با جيب‌هاي بيروني رديابي خواهيد كرد.

سوار يا ايستاده
مواردي با پايه‌ها و پايه‌هاي اختصاصي وجود دارد كه به شما امكان مي‌دهد هنگام تماشاي فيلم‌ها و برنامه‌هاي تلويزيوني، تلفن خود را روي تخت يا ميز بگذاريد يا به سادگي تلفن‌هاي همراه را به نقاط دلپذير تغيير دهيد.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۲۰:۲۶ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 6
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی