رهاورد هاي دانش
در مورد موضوعات متنوع

جنبه هاي مالي صنعت برق عميقاً گيج كننده و مشكوك است. با توجه به اينكه كسب‌وكار بايد موجودي متغير و نامنظم را با فاكتورها و علاقه‌هاي عجيب و غريب به طور مداوم و همه حوزه‌ها را براي يك «محصول غيرقابل كشف و نظري» مطابقت دهد، در واقع قابل انتظار نيست. تقاضا از رفتار متفرقه، ناسازگار و فقط تا حدي غيرمنتظره با مشتريان نهايي انرژي براي ارائه مديريت هاي انرژي مورد نظر با ارزش ظاهري با نوسانات گسترده پديد مي آيد. خود "افزار" به سرعت از طريق چارچوب خاصي مطابق با علم فيزيكي سازماني پيچيده (به استثناي آب هاي سيفون شده مشخص در سايت) جريان مي يابد، به انتخاب هاي ذخاير مستقيم نيرو نياز دارد، و نيازهاي صريح كيفيت توان را دارد.

گستره‌اي از گروه‌هاي موجود و بالقوه از افراد هنوز وجود دارد كه براي برآورده كردن اين نياز، با برخي از زمان‌ها ويژگي‌هاي تخصصي و پولي كاملاً متفاوت، انتخاب مي‌كنند. به طور معمول، صرفه جويي در مقياس بزرگ وجود داشته است، و منابع سني بسيار زياد، گره خورده و غير قابل برگشت بوده است. سازمان برق خود به‌طور استثنايي منابعي است كه توسط همه تأمين‌كنندگان و خريداران برق افزايش يافته و به اشتراك گذاشته مي‌شود. با در نظر گرفتن اين نيروي مخاطره‌آميز، در نظر گرفتن ارزش پولي (مزاياي خالص) قدرت به‌عنوان دو بخش كليدي مفيد است: احترام انرژي (تامين) و احترام سازمان (انتقال). اين قطعات هم هزينه ثابت و هم هزينه كاركرد دارند. به طور معمول، درخواست به طور گسترده عاملي بوده و پذيراي تغيير شرايط انبار نبوده است، به اين معني كه انتظار مي‌رود افراد زيادي از سنين و سازمان‌ها فقط زمان‌هاي متناوب جذابي را ارائه دهند. علاوه بر اين، دامنه‌اي از «خارجي‌هاي» عظيم زيست‌محيطي و اجتماعي مرتبط با چيدمان برق جريان وجود دارد، براي مثال، آلودگي هواي محلي و تغييرات محيطي ناشي از پيشرفت‌هاي كليدي سن.

هزينه واقعي و ارزش قدرت، متعاقباً با محيط كلي در داخل سازمان در نوسان است، به طور عمده به اثرات اجتماعي و طبيعي گسترده تر كسب و كار بستگي دارد و به دامنه وسيعي از آسيب پذيري ها بستگي دارد. برنامه هاي بازي صنعت نيرو به طور مداوم فقط چند بخش از اين جنبه هاي مالي اساسي را به خود اختصاص مي دهند. در برخي از مشاغل بازسازي شده برق، هزينه هاي برق با تخفيف (و هزينه هاي مربوط به سرنوشت) ناهماهنگي گذرا و مكاني و آسيب پذيري انرژي و سازماندهي نيرو را نشان مي دهد (مك گيل، 2010). در هر صورت، اقدامات تجاري براي خريداران خرده‌فروشي برق در اكثر موارد غيرقابل انكار از اين هزينه‌ها و مزايا كمتر است. تعداد زيادي از مشتريان انرژي تنها داراي كنتورهاي اساسي هستند كه مصرف كل انرژي را گزارش مي‌كنند، و ماليات‌هاي سطح انرژي را مي‌پردازند كه هزينه‌هاي انرژي و سازمان را تجميع مي‌كند، كه اغلب براي دستيابي به اهداف فرهنگي گسترده‌تر در ساختار بازپرداخت هزينه‌هاي صنعت عمومي تنظيم شده‌اند.

با بررسي، جنبه هاي مالي چارچوب كمي ممكن است به طور قابل توجهي كمتر گيج كننده و نامطمئن باشد، با توجه به تعداد بسيار كم مولدها و بارها، و سازمان هاي بسيار كمتر پيچيده. در هر صورت، نمايش كامل پولي اين چارچوب‌ها در مرحله آزمايش باقي مي‌ماند. در مجموع، تجارت برق داراي مسائل مالي بسيار پيچيده و نامطمئني است كه بايد جنبه هاي مالي خاص PV و ظرفيت انرژي و تركيب آنها را ارزيابي كرد.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ خرداد ۱۴۰۱ ] [ ۰۲:۴۲:۵۱ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 9
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی