رهاورد هاي دانش
در مورد موضوعات متنوع

فريزر در يخچال شما باعث ايجاد سرما مي شود و به شما امكان مي دهد غذاي خود را به مدت 4 روز تا 4 هفته نگهداري كنيد. تعميرات يخچال هيماليا در اصفهان علاوه بر اين، دماي اين قسمت از دستگاه مي تواند تا 12- درجه سانتي گراد كاهش يابد. در اين سطح از انجماد، ارگانيسم ها و باكتري ها به سختي تكثير مي شوند، بنابراين از تخريب غذا جلوگيري مي كنند.

علاوه بر اين، محفظه مجهز به يك درب براي اطمينان از عايق بودن در برابر سرما است. علاوه بر اين، قسمت جلو از چندين عنصر، به ويژه يك فنر، يك محور و حلقه هاي پايين و بالايي تشكيل شده است. اما با گذشت زمان، استفاده مكرر مي تواند به قسمت هايي از ديافراگم يا حتي خود ديافراگم آسيب برساند يا خراب كند.

خواه به دليل ضربه در جلو، بيرون آمدن يك محور از تكيه گاه آن باشد يا يك پيچ از دست رفته، در اين صورت لازم است كه قطعه معيوب يا كل سيستم را جايگزين كنيد.

درب يخچال فريزر


يك درب براي يخچال خود پيدا كنيد
آيا ميدانستيد؟
فريزر يخچال داراي قدرت انجماد كم در مقايسه با ساير وسايلي است كه سرما را توليد مي كنند. بنابراين، فريزر قدرت كمتري نسبت به فريزر دارد. در واقع، اين دومي است كه بيشترين ظرفيت انجماد را دارد. به عبارت ديگر، مي تواند دما را تا -24 درجه سانتيگراد كاهش دهد و اجازه مي دهد تا غذا تا يك سال ذخيره شود.

اطلاعات عملي
ظرفيت نگهداري فريزر محدود است. بنابراين، براي دانشجويي كه در يك استوديو كوچك زندگي مي كند يا يك فرد مجرد ايده آل است. خانواده هاي پرجمعيت به جاي آن از يخچال فريزر يا فريزر استفاده مي كنند.

مراحل لازم براي تعويض درب فريزر يخچال شما
قبل از شروع و با وجود سادگي اين تعمير، تمام اقدامات ايمني را انجام دهيد، به ويژه با قطع برق دستگاه خود براي جلوگيري از هر گونه خطر. دري كه مي خواهيد تعويض كنيد بايد دقيقاً با درب قديمي مطابقت داشته باشد.

با كيفيتي معادل، با اختيارات سازنده نيز مطابقت خواهد داشت.

درب اصلي يخچال خود را باز كنيد
ابتدا درب يخچال را باز كنيد تا به فريزر دسترسي پيدا كنيد.

لولاي درب فريزر خود را پيدا كنيد
دروازه روي 2 محور با يك محور در قسمت پايين آن ثابت شده است. در سمت راست، در طرف مقابل دهانه قرار دارد. بسته به مدل و سازندگان، دروازه را مي توان با يك لولاي پيچ يا ثابت (قالب شده در نما) ثابت كرد.

در اين مورد خاص، مراقب باشيد كه تكيه گاه را با فشار دادن با پيچ گوشتي نشكنيد.

محور را از محفظه آن جدا كنيد
سپس در حالي كه فشار كمي وارد مي كنيد، با پيچ گوشتي، پيوت را از محفظه آن جدا كنيد.

يك درب براي يخچال خود پيدا كنيد
دروازه را آزاد كنيد
هنگامي كه محور پاييني از محفظه خود خارج شد، مي توانيد با جدا كردن آن از محور بالايي دروازه را آزاد كنيد.

اطلاعات عملي
تميز كردن فريزر شما تقريباً هر 3 ماه يكبار براي عملكرد و طول عمر آن ضروري است. با گذشت زمان و استفاده، ممكن است تكه اي از يخ و كپك در داخل محفظه ظاهر شود.

فراموش نكنيد كه فريزر خود را در فواصل زماني معين يخ زدايي كنيد.

گيت جديد را نصب كنيد
مرحله بعدي نصب گيت جديد است. براي انجام اين كار، محور پاييني را به درب بچسبانيد. سپس، نصب را با محور بالايي همگام كنيد. مراقب باشيد كه مجموعه را به درستي نگهداري كنيد و حلقه پايين را به درستي در محفظه آن قرار دهيد.

با بستن درهاي يخچال كار را تمام كنيد
در نهايت فراموش نكنيد كه پس از اتمام تعمير، درب فريزر و دريچه اصلي يخچال را ببنديد.

كار عالي ! در كمتر از 15 دقيقه درب فريزر خود را كه آسيب ديده بود تعويض كرديد. اين عمليات به هيچ دانشي نياز نداشت و انجام آن ساده بود.

اكنون با انجام تعميرات لوازم برقي خود در هزينه هاي خود صرفه جويي مي كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ تير ۱۴۰۲ ] [ ۰۳:۴۷:۰۱ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]

 

چه كسي بادام هندي را نمي شناسد؟ «كاجو» كه در هند به آن مي گويند. آنها اغلب در آب نبات استفاده مي شوند قيمت گردو تازه در اصفهان و بچه ها دوست دارند آنها را ساده بخورند. بادام هندي سرشار از آنتي اكسيدان ها، ويتامين ها و مواد معدني مورد نياز براي عملكرد بدن ما است. بادام هندي از برزيل مي آيد اما پرتغالي ها آن را در قرن شانزدهم به هند آوردند. فوايد بسياري براي سلامتي دارد كه ما به شما معرفي مي كنيم.


1-به شما قلب مناسبي مي دهد

بادام هندي در مقايسه با ساير آجيل ها چربي كمي دارد و حاوي اسيد اولئيك است كه براي قلب بسيار مفيد است. آنها حاوي كلسترول نيستند و آنتي اكسيدان هاي موجود به شما در مبارزه با بيماري قلبي كمك مي كند.

2- براي مو مفيد هستند

مس ماده معدني است كه به موهاي شما رنگ مي دهد. پس بادام هندي پر از مس را مصرف كنيد. آن انبوه موهاي مشكي را خواهيد داشت كه هميشه آرزويش را داشتيد!

3- براي استخوان هاي شما مفيد هستند

درست مانند كلسيم، منيزيم براي استخوان هاي شما مفيد است. و منيزيم جزء اصلي بادام هندي است.

4- به شما اعصاب قوي مي دهند

منيزيم در سطح استخوان ذخيره مي شود كه از رسيدن كلسيم به اعصاب جلوگيري مي كند و رگ هاي خوني و ماهيچه هاي شما را آرام نگه مي دارد. اگر سطح منيزيم شما خيلي كم باشد، كلسيم مي تواند وارد رگ هاي خوني شود و باعث انقباض آنها شود. اين در نهايت مي تواند منجر به فشار خون بالا، ميگرن و غيره شود.

5- از ايجاد سنگ كيسه صفرا جلوگيري مي كنند

مصرف روزانه بادام هندي خطر ابتلا به سنگ كيسه صفرا را كاهش مي دهد.

6- به كاهش وزن كمك مي كند

اگرچه بادام هندي چربي محسوب مي شود، اما در واقع حاوي كلسترول خوب است. بنابراين برخلاف تصور رايج، كساني كه حداقل دو بار در هفته بادام هندي مي خورند نسبت به كساني كه اين كار را نمي كنند، وزن كمتري پيدا مي كنند.

7-به شما در هضم كمك مي كنند

بادام هندي به رشد و نمو، سنتز و هضم اسيدهاي نوكلئيك كمك مي كند.

8- لثه ها و دندان هاي سالمي به شما مي دهند

همانطور كه قبلا ذكر شد، محتواي منيزيم موجود در بادام هندي براي استخوان هاي شما بسيار مفيد است. بنابراين دندان ها و لثه هاي محكمي براي نگه داشتن آنها مي دهد.

9- راديكال هاي آزاد را از بين مي برند

بادام هندي به بدن شما كمك مي كند تا آهن موجود را به درستي استفاده كند و راديكال هاي آزاد را كه مي تواند باعث مشكلات سلامتي شما شود را از بين ببرد.

10- به مبارزه با دژنراسيون ماكولا كمك مي كنند

بادام هندي توانايي فيلتر كردن اشعه ماوراء بنفش و در نتيجه جلوگيري از دژنراسيون ماكولا را دارد.

پس اكنون كه فوايد بادام هندي را مي دانيد، حداقل هفته اي يك بار آن را بخوريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ تير ۱۴۰۲ ] [ ۰۳:۰۱:۰۹ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]

يك مطالعه نشان مي دهد كه اگر مادرشان در سه ماه اول تولدشان مغز گردو ايراني سوپر آجيل بخورد، مي توان هوش كودكان را تقويت كرد.

ادعا مي‌شود كه كودكان مادراني كه در اين زمان آجيل مي‌خوردند حافظه بهتر، سطح تمركز بالاتر و مهارت‌هاي فكري بيشتري داشتند.

ادعا مي‌شود كه كودكان مادراني كه در اين زمان آجيل مي‌خوردند حافظه بهتر، سطح تمركز بالاتر و مهارت‌هاي فكري بيشتري داشتند.
اين مطالعه پيشنهاد كرد كه حدود سه مشت آجيل در هفته - يا 90 گرم - بهترين مقدار براي مصرف است.
گفته مي شود كه اسيدهاي چرب و فوليك به دليل افزايش رشد مغز كه همراه با مصرف آجيل است، اعتبار دارند.

محققان تاييد كرده اند كه گردو، بادام، بادام زميني، آجيل كاج يا فندق بهترين ها براي اسيدهاي چرب سالم موجود در آنها هستند.

بزرگترين خانواده بريتانيا نگران خطرات مرتبط با بارداري بيست و يكم مادر هستند

آجيل در دوران بارداري

اين مطالعه كه توسط موسسه سلامت جهاني بارسلونا انجام شد، 2200 جفت مادر و كودك را مورد آزمايش قرار داد. زنان پرسشنامه‌اي در مورد عادات غذايي تكميل كردند و سپس كودكان در 5 ماهگي و در سنين 5 و 8 آزمون‌هايي را در مورد حافظه، مهارت‌هاي تفكر و دامنه توجه آنها انجام دادند.

فلورانس گيگناك، رهبر اين مطالعه گفت: اين اولين مطالعه اي است كه به بررسي فوايد احتمالي مصرف آجيل در دوران بارداري براي رشد عصبي طولاني مدت كودك مي پردازد.

مغز در طول بارداري تحت يك سري فرآيندهاي پيچيده قرار مي گيرد و اين بدان معني است كه تغذيه مادر يك عامل تعيين كننده در رشد مغز جنين است و مي تواند اثرات طولاني مدت داشته باشد.

آجيل درختي كه ما در اين مطالعه در نظر گرفتيم گردو، بادام، بادام زميني، آجيل كاج و فندق بود.

ما معتقديم كه اثرات مفيد مشاهده شده مي تواند به اين دليل باشد كه گردو سطوح بالايي از اسيد فوليك و به ويژه اسيدهاي چرب ضروري مانند امگا 3 و امگا 6 را فراهم مي كند.

اين تركيبات تمايل به تجمع در بافت‌هاي عصبي، به‌ويژه در نواحي پيشاني مغز دارند كه بر حافظه و عملكردهاي اجرايي تأثير مي‌گذارند.»

نتايج در مجله اروپايي اپيدميولوژي منتشر شد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ تير ۱۴۰۲ ] [ ۰۱:۰۲:۱۴ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]

چگونه يخچال را با گاز پر كنيم؟ نمايندگي تعمير يخچال الكترواستيل در اصفهان
08-01-2022
2560
فهرست

چگونه يخچال را با گاز پر كنيم؟
گاز يخچال چيست؟
چگونه در يخچال آمريكايي گاز بريزيم؟
چگونه يخچال را در ماشين بار كنيم؟
چگونه مي توان مبرد را در تاسيسات تبريد يخچال قرار داد؟
ترموستات مناسب براي يخچال چيست؟
چگونه يخچال را با گاز پر كنيم؟
چگونه يخچال را با گاز پر كنيم؟
درپوش پلاستيكي شير را باز كنيد و شلنگ را براي پر كردن مجدد و همچنين قوطي يا بطري را وصل كنيد. گاز و يا ضد نشتي را با فشار توصيه شده تزريق كنيد و دوباره از يخچال خود لذت ببريد. اين شير پس از نصب نبايد از بين برود!

گاز يخچال چيست؟

فريون يك گاز مبرد است كه به طور گسترده بين 19 سال استفاده مي شود. بخشي از خانواده هيدروكلرو فلوئوروكربن ها - به اختصار HCFC ها - و كلروفلوئوروكربن ها - يا CFC ها است.


چگونه در يخچال آمريكايي گاز بريزيم؟


4:067:08 گزيده پيشنهادي · 60 ثانيه شارژ گاز r600a در يخچال خانگي - YouTubeYouTubeآغاز گزيده پيشنهادي پايان گزيده پيشنهادي

چگونه يخچال را در ماشين بار كنيم؟
مهمتر از همه، هرگز يخچال را به صورت افقي قرار ندهيد، اين مي تواند به طور غير قابل جبراني به آن آسيب برساند. براي حمل و نقل آن را در حالت عمودي يا تا حد امكان به صورت عمودي قرار دهيد. هنگام حمل و نقل بايد مطمئن شويد كه موتور خاموش مي ماند.

چگونه مي توان مبرد را در تاسيسات تبريد يخچال قرار داد؟

بطري شارژ هد آپ (در فاز مايع) را به كانال مركزي مجموعه منيفولد وصل كنيد. دريچه بطري شارژ را باز كنيد. با توقف نصب، با باز كردن گذرگاه هاي HP و LP (+ميكروشيرها) مجموعه منيفولدها، يك پيش شارژ سيال را به مدار LP و HP وارد كنيد.


ترموستات مناسب براي يخچال چيست؟
به طور كلي، ترموستات يخچال بين 3 تا 5 (بسته به فصل) قرار مي گيرد تا دماي ايده آل بين 0 تا 4 درجه سانتي گراد داشته باشد. ترموستات در تابستان يك بريدگي افزايش مي‌يابد تا با كشيدن بيش از حد موتور، توليد سرما را بهينه كند.

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ تير ۱۴۰۲ ] [ ۰۳:۵۷:۴۳ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]


در Servihogar 3000 ما يك منطقه تخصصي براي تعمير بردهاي الكترونيكي داريم. نمايندگي تعمير يخچال يخساران در اصفهان زيرا هنگامي كه تجهيزات قديمي هستند، تهيه قطعات اصلي بسيار دشوار مي شود. يا براي تجهيزات تهويه مطبوع، ديگ بخار يا حتي تلويزيون، يخچال و ساير انواع لوازم خانگي.

علاوه بر اين، حتي اگر قطعات اورجينال موجود باشد، بسيار گران هستند و يا تاريخ تحويل بيش از حد است. به همين دليل است كه ما امكان تعمير برد الكترونيكي خود را در اختيار ما قرار مي دهيم، چيزي كه در بيشتر موارد ممكن است. پس از بررسي پلاك، به شما خواهيم گفت كه آيا واقعاً مي توانيم آن را تعمير كنيم و شرايط: مدت، قيمت ...

فهرست مطالب پنهان شود
1 كدام برندها را در تعمير بشقاب كار مي كنيم
1.1 بردهاي الكترونيكي را تعمير يا تعويض كنيد
2 چيدمان بردهاي الكترونيكي با ضمانت موفقيت
در تعمير پلاك چه مارك هايي كار مي كنيم
ما مي توانيم بردهاي الكترونيكي را با هر مدل و مدلي تعمير كنيم. در تجهيزات تهويه مطبوع، ما به طور عمده تعميرات صفحه براي مارك هايي مانند سامسونگ، فوجيتسو، ال جي، ميتسوبيشي، دايكين يا پاناسونيك انجام مي دهيم. در مورد ديگ بخار، بخاري و قمقمه، ما روي چيدمان صفحات الكترونيكي در برندهايي مانند Saunier Duval، Junkers، Fagor، Ferroli يا Vaillant بسيار كار مي كنيم.

در تلويزيون ما پلاك هاي برندهاي زيادي مانند فيليپس، سامسونگ، ال جي يا سوني را تعمير كرده ايم. همچنين مارك هاي قديمي مانند تامسون، تلهفونكن.
ما همچنين با بردهاي الكترونيكي براي برندهاي يخچال مانند AEG، LG، Bosch، Edesa، Electrolux، Fagor يا Balay كار مي كنيم.
براي انواع ديگر لوازم برقي مانند ماشين لباسشويي، اجاق گاز يا اجاق گاز، ما اجاق گاز AEG، Balay، Bosch، Siemens يا Zanussi را تعمير كرده ايم.
در صورتي كه نياز به تعمير وسايل برقي كه داراي صفحات شكسته هستند داريد، مي توانيم به شما كمك كنيم. پلاك هاي الكترونيكي انواع تجهيزات داخلي و بين المللي را تعمير كرده ايم. چه تعمير ساده باشد و چه پيچيده تر، مي توانيم بدون مشكل با آن مقابله كنيم. شما فقط بايد جزئيات را به ما بدهيد يا به ديدن ما بياييد و ما بدون تعهد براي شما بودجه تعيين مي كنيم. ما بردهاي الكترونيكي را براي مشتريان از سراسر اسپانيا تعمير كرده ايم.

بردهاي الكترونيكي را تعمير يا تعويض كنيد
ما همچنين مي توانيم برد تعويضي را در اختيار شما قرار دهيم كه آن را از قطعات تعميرات ديگر تهيه مي كنيم. اين يك گزينه بسيار مفيد است زماني كه تعمير برد ممكن نيست اما ما جايگزين هاي ديگري داريم. پس از تعمير هزاران برد، قطعات زيادي داريم كه مي توانيم براي تعميرات ديگر از آنها استفاده كنيم. اگر گزينه قابل اجرا باشد و مشتري آن را دوست داشته باشد، زماني كه هيچ امكانات ديگري وجود ندارد، يك گزينه عالي است. اين مورد مخصوصاً در صفحات قديمي يا زماني كه برند اصلي ديگر قطعات يدكي را ارائه نمي دهد بسيار مهم است.

ميزان موفقيت ما در تعمير صفحه بسيار بالاست. فقط بايد با ما تماس بگيريد و تمام مشخصات پلاك تعمير را به ما بدهيد. براي شروع، به شما خواهيم گفت كه آيا مي توانيم تعمير را مطالعه كنيم، چيزي كه در بيشتر موارد بسيار امكان پذير است. زيرا ما مي توانيم عملا هر نوع صفحه اي را تعمير كنيم. به طور معمول عدم امكان تعمير به اين دليل است كه مادربرد در وضعيت بسيار نامناسبي قرار دارد و نياز به تعويض كامل آن دارد.

چيدمان بردهاي الكترونيكي با ضمانت موفقيت


اگر عملكرد فقط نياز به تعويض چند جزء روي برد داشته باشد، اين معمولاً مشكلي ندارد. اگر قطعاتي نداريم، آنها را پيدا مي كنيم تا بتوانيم از آنها استفاده كنيم و بردهاي الكترونيكي را به طور موثر و قابل اطمينان تعمير كنيم.

اگر به يك شركت معتبر و با تجربه در تعمير بردهاي الكترونيكي نياز داريد با ما صحبت كنيد. ما بدون تعهد به شما بودجه مي دهيم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ تير ۱۴۰۲ ] [ ۱۰:۱۷:۲۹ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]

 

كاستانها دو پارا همچنين به عنوان آجيل برزيل شناخته مي شود، زيرا مشخصه منطقه شمالي كشور است. مغز گردو فسنجاني كيلويي چند شاه بلوط يك دانه روغني است كه جزء همان گروه گردو و بادام است. داراي بسياري از چربي هاي خوب، مواد معدني و فيتوكميكال ها، با ارزش غذايي بالا است.

آجيل برزيل براي چه استفاده مي شود؟

 


آجيل برزيلي سرشار از ويتامين E و مواد آنتي اكسيداني به ويژه سلنيوم معدني است. در هر شاه بلوط به اندازه كافي سلنيوم وجود دارد كه يك روز به آن نياز داريم. غلظت بالاي گلوتاتيون پراكسيداز آن نيز باعث تقويت عملكرد آنتي اكسيداني مي شود.

همچنين حاوي تركيبات فنلي، فلاونوئيدها، فيتواسترول ها و اسكوالن در تركيب خود است. ساير مواد معدني موجود در آجيل برزيلي منيزيم، فسفر، كلسيم، مس، روي و آهن، علاوه بر ويتامين C، كمپلكس B و امگا 9 است.

خواص آجيل برزيلي
خواص آجيل برزيلي اثر آنتي اكسيداني و ضد تكثيري است كه خطر ابتلا به برخي بيماري هاي جدي مانند تصلب شرايين و سرطان را كاهش مي دهد. علاوه بر اين، شاه بلوط سيستم ايمني و متابوليسم غده تيروئيد را با تركيبات خود بهبود مي بخشد. سلنيوم شاه بلوط در دوز مناسب به تنظيم غده كمك مي كند و تنها در مقادير زياد مي تواند باعث كم كاري تيروئيد شود.

يكي از مزاياي اين دانه بسيار مغذي اين است كه مقدار كمي سديم (نمك) دارد كه براي تغذيه بيماران مبتلا به فشار خون آزاد مي شود. همچنين گلوتن ندارد. آجيل برزيلي حاوي مقدار زيادي فيبر و چربي است. اما اين چربي هاي خوب و غيراشباع هستند كه باعث كاهش كلسترول بد (LDL) و افزايش كلسترول خوب (HDL) و در نتيجه محافظت از بدن در برابر بيماري هاي قلبي مي شوند.

پتاسيم در حال حاضر به كنترل فشار خون كمك مي كند و فسفر سلامت استخوان ها را بهبود مي بخشد. از سوي ديگر، فيبرها باعث مي‌شوند احساس سيري بيشتري داشته باشيد و پيك‌هاي گليسمي قندهاي مصرف‌شده را كنترل مي‌كنند، كه يك امتياز مثبت براي كساني است كه از ديابت رنج مي‌برند.

آجيل برزيلي همچنين داراي پروتئيني به نام آرژنين است كه در هنگام ورزش به رشد عضلات كمك مي كند. بر اساس برخي مطالعات، آرژنين همچنين متابوليسم را افزايش مي دهد و سوزاندن چربي ها را در بدن تسريع مي كند، بنابراين به طور غير مستقيم براي كاهش وزن مفيد است.

ويتامين B6 موجود در آجيل برزيلي همچنين به تجزيه چربي ها و همراه با سلنيوم در عملكرد تيروئيد كمك مي كند. با اين حال، سلنيوم اضافي مي تواند منجر به مسموميت و كم كاري تيروئيد شود، بنابراين خوب است مصرف آجيل را كاهش دهيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ تير ۱۴۰۲ ] [ ۰۳:۰۸:۱۵ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]


قلب واقعي آشپزخانه، يخچال در حال حاضر در 98 درصد خانه ها وجود دارد: نمايندگي تعمير يخچال بوش در اصفهان اين يخچال يكي از گسترده ترين لوازم خانگي در فرانسه است. بدون آن واقعا سخت است! تنوع قالب‌ها، از ميز مناسب براي استوديوها گرفته تا يخچال‌هاي چند دري يا خانوادگي آمريكايي، از جمله تركيبات يخچال فريزر، همه سبك‌هاي زندگي و الگوهاي مصرف را برآورده مي‌كند. هر ساله نزديك به 3 ميليون يخچال در فرانسه فروخته مي شود. در اين بازار رقابتي، توليدكنندگان با بهبود مستمر مدل‌هاي خود، به‌ويژه از نظر مصرف انرژي و با ارائه گزينه‌هاي جديد، سعي در اغواي مصرف‌كنندگان دارند. مروري بر آنچه بايد قبل از تجهيز خود بدانيد.


خلاصه
1. تركيبي، بالا، آمريكايي يا چند دري؟
2. يخچال مستقل يا توكار؟
3. چگونه يك حجم مناسب انتخاب كنيم؟
4. چگونه يك يخچال آرام انتخاب كنيم؟
5. كلاس آب و هوا چيست؟
6. برچسب انرژي و مصرف
7. استاتيك، هم زده، تهويه شده: چه تفاوت هايي با هم دارند؟
8. عملكرد انجماد
9. ستاره هاي روي فريزر
10. گزينه هاي مختلف يك يخچال
11. يخچال هاي متصل: بيشتر وسايل
12. آيا يخچال ها به راحتي قابل تعمير هستند؟


13. آيا بايد يخچال انرژي زا قديمي خود را عوض كنيد؟
← تست چه چيزي را انتخاب كنيد: يخچال هاي مقايسه اي

به طور خلاصه


يخچال‌ها در قالب‌هاي مختلفي وجود دارند: درب (گاهي اوقات با يك قسمت انجماد كوچك در داخل)، تركيبي يا بالا (بخش انجمادي جدا شده از قسمت يخچال، در بالا يا پايين دستگاه)، چند دري (همچنين سايد باي ناميده مي‌شود). -side) يا آمريكايي.
به طور متوسط ​​حجم مفيد 100 تا 150 ليتر براي يك نفر و 50 ليتر براي هر نفر اضافي را توصيه مي كنيم.
كم صداترين يخچال ها آنهايي هستند كه حجم صداي تبليغ شده آنها كمتر از 40 dBA باشد.
سرما انواع مختلفي دارد: استاتيك (بدون عملكرد يخچال، هوا در بالا گرمتر از قسمت پايين يخچال است)، هم زده (هواي سرد به طور يكنواخت در دستگاه پخش مي شود) و تهويه يا نه. سرما (سرد). هوا همگن است و يخبندان ايجاد نمي كند).
گزينه هاي راحتي زيادي وجود دارد. برخي از آنها مفيد هستند (محفظه هايي كه رطوبت، زنگ درب، حالت تعطيلات و غيره را كنترل مي كنند)، اما برخي ديگر فريبنده هستند (يخچال متصل).
كم مصرف ترين يخچال هاي امروزي حدود 200 وات ساعت در 24 ساعت مصرف مي كنند كه نشان دهنده حدود 50 يورو برق در سال است. اين 9 برابر كمتر از 25 سال پيش است!
COMBI، TOP، آمريكايي يا MULTIPORTE؟
بخش يخچال و فريزر نسبتاً متنوع است و برخلاف تصور رايج، با خانواده‌هاي محصولات جديد به تكامل خود ادامه مي‌دهد. گواه اهميت روزافزون فروش يخچال هاي چند درب است كه به دليل سهولت استفاده براي خانواده هاي پرجمعيت بسيار موفق هستند. براي انتخاب يخچالي كه مناسب شماست، سوالات مختلفي از خود بپرسيد: پيكربندي آشپزخانه شما (و به ويژه اندازه آن) چگونه است؟ آيا محصولات منجمد زيادي مصرف مي كنيد كه در اين صورت يك فريزر ساده كفايت نمي كند؟ آيا خيلي منظم به خريد مي رويد يا ترجيح مي دهيد يك يا دو هفته پر كنيد؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ تير ۱۴۰۲ ] [ ۰۳:۲۴:۲۰ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]

آينده هوش مصنوعي در تجارت: بينش و چشم انداز در كنفرانس نهايي "AI Spring 2023"!
معرفي
در 31 مارس 2023، Mittelstand-Digital Zentrum Ilmenau با بودجه BMWK و KI-Hub Sachsen-Thüringen همراه ليست قيمت اينورتر هايتك HiTEK با مركز ProKI-Ilmenau با بودجه BMBF شما را به رويداد پاياني مجموعه رويدادهاي تورينگن "KI-Frühling 2023" دعوت مي كنند. در COMCENTER Brühl در ارفورت a.

دست ربات نماد موضوع هوش مصنوعي است


© iStock.com/JONGHO SHIN

پياده سازي هوش مصنوعي (AI) براي بسياري از شركت ها اهميت فزاينده اي پيدا مي كند. هوش مصنوعي مي‌تواند اقتصاد را كارآمدتر و مولدتر كند، اما نبايد به ضرر محيط زيست و نسل‌هاي آينده باشد. ما بايد اطمينان حاصل كنيم كه نوآوري هاي مبتني بر هوش مصنوعي ايمن، پايدار و مسئولانه هستند تا بتوانيم توسعه بلندمدت اقتصاد و جامعه خود را ممكن كنيم. .

پيشنهادات پشتيباني متعددي براي شركت هايي وجود دارد كه هنوز دانش و تخصص كافي ندارند. در مارس 2023، Mittelstand-Digital Zentrum Ilmenau، همراه با KI-Hub Sachsen-Thüringen و Zentrum ProKI-Ilmenau، "KI Spring 2023" را سازماندهي كردند. مجموعه رايگان رويدادها از شركت ها براي ورود موفقيت آميز به دنياي هوش مصنوعي پشتيباني مي كند. در يازده رويداد آنلاين از 6 مارس 2023، سخنرانان با تجربه هوش مصنوعي، جنبه‌هاي مختلف هوش مصنوعي، از جمله هوش مصنوعي و مدل‌هاي تجاري، جمع‌آوري و تجزيه و تحليل داده‌ها، امنيت فناوري اطلاعات در هوش مصنوعي، هوش مصنوعي و پايداري، و برنامه‌هاي هوش مصنوعي در آفيس، توليد و الكترونيك را برجسته كرده‌اند. -تجارت و صنايع دستي

در رويداد اختتاميه فردا "تجربه زنده هوش مصنوعي" در COMCENTER Brühl در ارفورت، شركت كنندگان مي توانند هوش مصنوعي را در غرفه هاي متعدد نمايشگاه تجربه كنند و در سخنراني هاي كليدي هيجان انگيز و يك ميزگرد شركت كنند. پروژه‌هاي هوش مصنوعي اجرا شده با موفقيت و مدل‌هاي كسب‌وكار احتمالي در اين رويداد رو در رو ارائه خواهند شد. شركت كنندگان مي توانند با كارشناسان تبادل نظر كنند.

Mittelstand-Digital Zentrum Ilmenau كه توسط BMWK تامين مالي مي شود و KI-Hub Saxony-Thuringia از SMEها در شناخت الزامات و پتانسيل براي معرفي هوش مصنوعي در SME خود، ادغام هوش مصنوعي در فرآيندهاي تجاري موجود يا باز كردن يك حوزه تجاري جديد هوش مصنوعي حمايت مي كنند. پيدا كردن. در اينجا، SMEها بينش هاي متنوعي را در مورد پروژه هاي اجرايي عملي از مناطق مختلف به دست مي آورند، به طوري كه شركت كنندگان مي توانند دانشي را كه به دست آورده اند در عمل به كار ببرند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ ] [ ۰۴:۴۵:۴۱ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]

 

در تمرين روزانه، لاستيك ها و درزگيرهاي درب به طور مرتب تميز نمي شوند. نمايندگي تعمير يخچال هيماليا در اصفهان بقاياي روغن و گريس بايد فوراً حذف شوند تا از خشك شدن و سفت شدن مهر و موم و ترك خوردن آن جلوگيري شود.

نمونه اي از تمرين، كارمند مشتاقي است كه مهر و موم ها را با يك پارچه تميزكننده حاوي يك جسم تيز مانند چاقو، پيچ گوشتي يا سيخ تميز مي كند. اين كار براي تميز كردن بهتر بين چين هاي لاستيك درب انجام مي شود. نقطه ضعف اين است كه لاستيك درب مي تواند در نتيجه پاره شود. اين اغلب در بالاي درزبند اتفاق مي افتد و طرف و پايين آن هنوز دست نخورده است.

مثال ديگر از عمل اين است كه درزگيرهاي درب با پروفيل فشاري از روي مبلمان جدا مي شوند و در ماشين ظرفشويي قرار مي گيرند. مهر و موم درب در برابر اين درمان مقاوم نيست. درزگيرها را هرگز نبايد براي تميز كردن در ماشين ظرفشويي قرار دهيد.

 


بهترين راه براي تميز كردن آب بند درب چيست؟

ابتدا آلودگي درشت را با يك پارچه يا برس پاك كنيد. از پاك كننده هاي مبتني بر آب يا پاك كننده هاي حرفه اي ما براي آب بند و درزگير استفاده كنيد. فقط از پارچه تميزي استفاده كنيد كه هنوز با سطوح چرب تماس نداشته باشد. مهر و موم درب را به آرامي بكشيد تا بين چين ها تميز شود.


استفاده از محصولات پاك كننده نامناسب
استفاده از عوامل تميز كننده تهاجمي تأثير مستقيمي بر طول عمر آب بند (مغناطيسي) و/يا درزگير دارد. مواد تميز كننده مانند پاك كننده همه منظوره، پاك كننده اجاق گاز و چربي زداي تهاجمي براي تميز كردن درزگير درب مناسب نيستند.


كدام ماده تميز كننده براي درزگير درب بهتر است؟
ما يك ماده تميز كننده حرفه اي را توصيه مي كنيم كه به طور ويژه براي تميز كردن سيل (مغناطيسي) و درزگير درب ساخته شده است. اين محصول را مي توان مستقيماً بر روي درزگير درب قرار داد و با يك پارچه تميز پاك كرد تا نتايج بهينه به دست آيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ ] [ ۰۹:۲۰:۲۲ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]

ارسال شده توسط تيم حفاظت از كالاهاي سفيد
تعمير و نگهداري يخچال خانگي
اين صفحه را به اشتراك بگذار
0 نظر
تعمير و نگهداري يخچال
7 نكته مفيد براي نگهداري از يخچال
يخچال شما احتمالاً پر استفاده ترين وسيله در آشپزخانه شما است و همچنين مي تواند نمايندگي تعمير يخچال دوو در اصفهان بزرگترين مصرف كننده انرژي باشد. نگهداري از يخچال باعث كاهش مصرف انرژي و افزايش طول عمر يخچال مي شود.

چك ليست تعمير و نگهداري يخچال:
1. مهر و موم درب را بررسي كنيد
2. كويل ها را تميز نگه داريد
3. دماي صحيح را تنظيم كنيد
4. يخچال را پر كنيد
5. سيني تخليه و جمع آوري را تميز كنيد
6. سطح روحيه
۷- آماده باشيد

1. مهر و موم درب را بررسي كنيد
لاستيك شل اجازه خروج هواي خنك را مي دهد، اين انرژي را هدر مي دهد و باعث مي شود يخچال شما سخت تر از آنچه نياز است كار كند. ابتدا بررسي كنيد كه آيا لاستيك ها عاري از بقاياي مواد غذايي هستند يا خير. آنها را حدود دو بار در سال با استفاده از مسواك و محلول جوش شيرين و آب تميز كنيد. سپس تست اسكناس يورو را امتحان كنيد: اسكناس را در درب ببنديد تا نيمي از آن داخل و نيمي ديگر بيرون باشد. اگر اسكناس به راحتي بيرون مي ريزد، درزگير درب را تعويض كنيد. همچنين ممكن است درب به دليل خم شدن ديگر به درستي بسته نشود. شما مي توانيد درب را خودتان تعويض كنيد، اما شايد بهتر باشد آن را توسط مكانيك بررسي كنيد.

2. كويل ها را تميز نگه داريد
هنگامي كه كويل هاي كندانسور با گرد و غبار پوشانده مي شود، يخچال نمي تواند به طور موثر كار كند. منبع تغذيه را خاموش كنيد و كويل ها را جاروبرقي بكشيد. آنها معمولاً در پشت دستگاه قرار دارند. اين كار را دو بار در سال انجام دهيد. براي نگهداري از يخچال شما بسيار مهم است!

3. دماي صحيح را تنظيم كنيد
يخچال را بين 2.75 تا 4.5 درجه سانتيگراد و فريزر را در دماي 0 درجه نگه داريد. همچنين ببينيد: دماي مناسب يخچال و فريزر.

4. يخچال را پر كنيد (حتي اگر هرگز آشپزي كنيد و فقط بيرون مي آوريد)


يخچال ها به "جرم حرارتي" نياز دارند، به عبارت ديگر: بايد به خوبي پر شود. اين تضمين مي كند كه دما پايين و ثابت بماند. غذاها و نوشيدني هاي خنك با باز شدن در يخچال هواي گرم را جذب مي كنند. اگر در پر كردن يخچال مشكل داريد، چند كوزه آب در يخچال بگذاريد.

[the_ad id=”7415″]

5. سيني تخليه و جمع آوري را تميز كنيد
اكثر يخچال ها داراي يك سيني تخليه و چكه براي حذف ميعان هستند. مهم است كه آنها به درستي عمل كنند. تمام بقاياي مواد غذايي و رسوبات معدني را از زهكش خارج كرده و در صورت گرفتگي سوراخ تخليه را با سوراخ كننده مخصوص سوراخ كنيد. سپس سيني جمع آوري را با يك ماده تميز كننده تميز كنيد.

6. سطح روحيه
اگر يخچال شما تراز نباشد، ممكن است درها به درستي بسته نشوند و باعث اتلاف انرژي شود. با قرار دادن يك تراز در بالاي دستگاه، بررسي كنيد كه آيا يخچال شما تراز است. در صورت لزوم، پاها را تنظيم كنيد تا يخچال كاملاً تراز شود. اگر پاهاي جديد خوب نيستند بخريد.

۷- آماده باشيد
در هنگام قطع برق درها را بسته نگه داريد و از مواد غذايي موجود در انبار استفاده كنيد. يخچال باز نشده به مدت 4 ساعت خنك مي ماند. يك فريزر به شرط پر شدن كامل به مدت 48 ساعت در دماي مناسب باقي مي ماند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ ] [ ۰۸:۴۳:۵۶ ] [ مجتبي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی